Boyun ve gıdı dolgusu

Boyun ve Gıdı Dolgusu

Kırışan ve sarkan boyun – gıdı bölgesi olduğunuz yaştan çok daha büyük ve kilolu gözükmenize sebep olur. Boyun bölgesindeki dikey veya yatay çizgilere çoğu zaman şişkin ve yağlı görünüme sahip olan gıdı eşlik ediyor. Peki, boyun ve gıdı bölgesinin daha genç ve pürüzsüz olmasını sağlamak mümkün mü? Elbette, EsteFavor’un boyun ve gıdı dolgusu işlemiyle doğal ve sağlıklı bir görünüme sahip olmak çok kolay!

Cildinizi ve gençliğinizi canlandırın!

EsteFavor, biyouyumlu dolgu enjeksiyonları ve uzman hekimleri ile gençliğinize kavuşmanın en kolay yolunu sunar. Bizimle iletişime geçerek daha canlı, genç ve pürüzsüz görünmek için ilk randevunuzu oluşturun!

Boyun ve Gıdı Dolgusu Nedir?

Vücudumuzun en esnek bölgelerinden biri olan boyun, yaşlanma ve genetik faktörler sonucunda kırışık bir görünüme sahip olur. Aynı zamanda gıdı sarkar ve iri bir görünüm oluşabilir. Boyun ve gıdı dolgusu boyun bölgesindeki kırışıklık ve çizgileri giderirken pürüzsüz bir boyun-gıdı bölgesine sahip olmanızı sağlar.

Boyun ve gıdı bölgeleri özellikle yaşlanmaya bağlı olarak kırışır, sarkar ve çizgi oluşur. Bununla birlikte genetik faktörler, çalışma koşulları, güneş ışınları ve duruş gibi etkenler de boyun – gıdı bölgesindeki deformasyonların erken başlamasını veya derinliğinin artmasına neden olur. Örneğin, birçok insan kilolu olmadığı halde boyun ve gıdı bölgesinde yağ dokusu fazladır.

Boyun ve gıdı dolgusu, kırışıklık, çizgi ve orta seviyedeki sarkmaları onaran medikal estetik işlemidir. İnvaziv olmayan bu yöntemde hastaların konforu üst seviyededir ve günlük işlerinizi ertelemenize gerek kalmaz.

EsteFavor’un medikal çözüm önerileri sayesinde yeni bir sizle tanışın! Boyun bölgesindeki deformasyonlar, gerçek güzelliğinizi örtmesin.

Boyun ve Gıdı Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Boyun ve gıdı dolgusu, EsteFavor’un maksimum sterilizasyon sağladığı alanlarda, uzman hekim ve estetisyen eşliğinde uygulanır. EsteFavor, hasta sağlığını ve güvenliğini üst noktada tutar aynı zamanda medikal işlemlerde yüksek başarı oranına sahiptir.

Boyun ve gıdı dolgusu işleminde ilk adım, hasta ve hekim görüşmesidir. Muayene sırasında çizgi ve kırışıkların derinliği ve yoğunluğuna göre en doğru tedavi planı belirlenir. Boyun ve gıdı dolgusu işlemi için:

 • Hasta konforunu artırmak ve acı hissini engellemek için lokal anestezi uygulanır,
 • Uygulama bölgesinin uyuşması beklenir,
 • Dermal dolgu maddesi ince uçlu, tek kullanımlık iğnelerle enjekte edilir,
 • Boyun ve gıdı dolgusu yaklaşık 15 dakika sürer.

Dolgu enjeksiyonu ile birlikte cilt altındaki boşluklar doldurulur ve uygulama alanının hacim kazanması sağlanır. Bu sayede sarkma, kırışıklık ve çizgilerden kaynaklanan sorunlar giderilirken cilt pürüzsüz ve canlı bir görünüme kavuşur.

Boyun ve Gıdı Dolgusu Etkisi Ne Kadar Sürer?

Boyun ve gıdı dolgusunun etkisi, işlem sonrasında görülmeye başlar. Ancak sarkmaların, kırışıklıkların ve çizgilerin tamamen toparlanması bir haftayı sürer. İşlemin kalıcılığı 12 aya kadar devam eder. 12 ay sonunda yeniden boyun ve gıdı dolgusu yapılabilir.

Boyun ve gıdı dolgusu sonucunda sarkmış ve yağlı olarak gözüken bölge toparlanır. Aynı zamanda çene ve boyun hattı belirginleşirken V şeklinde bir görünüme kavuşulur.

EsteFavor’un deneyimli sağlık ekibi endişelerinizi ve tereddütlerinizi giderecek özel bir tedavi planı hazırlar. Üstelik kullanılan tüm malzeme ve ekipmanlar uluslararası medikal standartlara uygundur. Hemen bizi arayın, sizin için en güvenilir ve en iyi sonucu alacağınız tedavi planını oluşturmaya başlayalım!

Boyun ve Gıdı Dolgusu Hangi Avantajları Sunuyor?

EsteFavor’un uzman ekibi tarafından gerçekleştirilen boyun ve gıdı dolgusu birçok avantaja sahiptir:

 • Boyun dolgusu kırışıklık ve çizgileri iyileştirirken 8 – 10 yaş daha genç görünüm sağlar,
 • Gıdı dolgusu, çene hattını belirginleştirirken sarkmaları giderir,
 • Boyun ve gıdı dolgusu işlemi acısızdır ve işlem sonrasında nadiren görülebilen hafif şişkinlikler birkaç gün içinde kendiliğinden kaybolur,
 • Cinsiyet ve yaş ayrımı yapılmaksızın herkes için uygundur,
 • Boyun ve gıdı dolgusu sadece uygulama alanını pürüzsüz hale getirmekle kalmaz, işlem yüze genç ve sağlıklı bir görünüm verir,
 • Sadece boyun dolgusu ya da çene dolgusu ayrı ayrı yapılabilir,
 • Hyaluronik asit içeren dolgu maddeleri, vücutla tamamen uyumludur ve yaklaşık 9. Aydan itibaren vücut tarafından emilmeye başlanır.

Sizin için sunduğumuz avantajlardan yararlanmak ve daha genç, sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşmak için iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz!

SİZİ ARAYALIM