Burun dolgusu

Burun Dolgusu

Düşük burun ucu, kemerli bir burun ya da şekil bozuklukları gerçek güzelliğinizi gizler. Burun dolgusu veya ameliyatsız burun estetiği olarak bilinen dolgu enjeksiyonu işlemi ise estetik ve doğal bir görünüm için en ideal çözümü sunuyor. EsteFavor, burun dolgusu işlemini yüksek sterilizasyon altında, alanında uzman ve deneyimli hekimlerle gerçekleştirir.

Burun dolgusu ile gerçek güzelliğinizi ortaya çıkarın!

EsteFavor, yüz güzelliğinizle uyumlu gerçekleştirdiği burun dolgusu işleminde yüksek memnuniyet oranlarına sahiptir. Hemen bizi arayın ve ameliyatsız burun estetiği randevunuzu oluşturun!

Burun Dolgusu Nedir?

Ameliyatsız burun estetiği veya diğer ismiyle burun dolgusu, burunda istenmeyen deformasyonların giderilmesini sağlayan dolgu enjeksiyonu işlemidir. Başarılı bir burun dolgusu sonucunda hastalar biçimli, doğal ve estetik bir buruna sahip olur.

Ciltte doğal olarak bulunan hyaluronik asit içeren dermal dolgu, burun bölgesine enjekte edilir. Dolgu işlemi, vücut veya yüzün birçok noktasında uygulanabilen güvenilir bir medikal işlemdir. Özellikle hacim kazandırmak, şekillendirmek ve kusurları iyileştirmek için tercih edilir.

Burun dolgusu, burun estetiği olmak isteyen ancak cerrahi tedavilerden çekinen kişiler için ideal bir seçenektir. EsteFavor, FDA tarafından onaylanan dolgu markaları, ileri teknoloji medikal ürünleri ve deneyimli hekimleri ile görünümünüzün mükemmel hale gelmesini sağlar!

Neden Burun Dolgusu Yapılır?

Ameliyatsız rinoplasti, burundaki şekil bozukluklarını iyileştirir. Cerrahi yöntemlere oranla çok daha az risk barındırır. Ayrıca hastalarda işlem öncesi veya sonrasında önemli bir komplikasyon oluşması beklenmez. Dolayısıyla ameliyat olmadan burun güzelliğine kavuşmak isteyen kişiler için idealdir.

Burun dolgusu birçok sorun için yapılır:

 • Sağa, sola veya her iki tarafa eğik olan burunlar,
 • Kemerli burun,
 • Burun ucunun düşük olması,
 • Geniş burun ucu.

Burun profilindeki kusurlar için en kolay ve hızlı çözüm burun dolgusudur. Aynı zamanda burun estetiği olan ancak sonuçtan memnun kalmayan kişiler için de uygulanır.

EsteFavor, burun dolgusu ve revizyon işlemlerinde her zaman kusursuz sonuca ulaşmanız için çalışır! Bu bağlamda konsültasyon sırasında hekim, burun kusurlarını belirleyerek kişiye özel dolgu planını oluşturmaktadır. Hastalarımız bu süreçte hekimlerimiz ve sağlık personelimiz ile güçlü bir iletişim içindedir.

Burun Dolgusu Nasıl Yapılır?

Burun dolgusunda ilk aşama hastaların isteğidir. Deneyimli estetisyen ve hekimlerimiz konsültasyon sonrasında burun dolgusunu uygulamaktadır. Burun dolgusu uygulama aşamaları:

 • Uygulama alanına lokal anestezi uygulanır,
 • Anestezinin etki etmesi ve bölgenin uyuşması beklenir,
 • 10 – 15 dakikada anestezi etki edecektir,
 • Hasta ve hekim kararıyla belirlenen bölgelere dolgu enjekte edilir,
 • Enjeksiyon sırasında hastalar yanma, ağrı ya da acı hissetmez,
 • Yaklaşık 10 – 15 dakikada burun dolgusu tamamlanır.

EsteFavor olarak bizler, her zaman sizin görüşlerinizi önemsiyoruz. İşlemden memnun kalmanız ve doğal bir sonuç almanız için estetisyenlerimizle birlikte en iyi burun görünümüne karar verebilirsiniz! Henüz bizi aramadınız mı? Hemen arayın ve ilk randevunuzu oluşturalım.

Burun Dolgusunun Avantajları Nelerdir?

Başarılı bir burun dolgusu, cerrahi yöntemlere oranla daha fazla konfor sağlarken daha az risk barındırır. Medikal estetik bir işlem olan burun dolgusu, jel kıvamındadır ve burundaki boşlukların doldurulmasıyla gerçekleştirilir. Bu sayede uygulama alanı hacim kazanırken hastalarımız mutlulukla aynaya bakar!

Burun dolgusu birçok avantaja sahiptir:

 • Burun estetiği ameliyatına oranla daha düşük maliyet sunar,
 • İşlem sonrasında sonuç direkt görülür,
 • Hızlı etki eder,
 • FDA tarafından onaylanan güvenilir bir işlemdir,
 • İşlem sonrasında ağrı yaşanmaz ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edersiniz,
 • İşlem yaklaşık 15 dakika sürer,
 • Burun dolgusu 9 – 12 ay kalıcılığa sahiptir.

EsteFavor’un uzman ve profesyonel ekibiyle daha çekici, daha güzel ve daha estetik bir görünüme hazırsınız!

Burun Dolgusu Sonuçları Nasıl Olur?

Alanında uzman ve deneyimli bir ekip tarafından gerçekleştirilen burun dolgusu işleminden sonra doğal ve kusursuz bir sonuç alırsınız. Ayrıca burun dolgusu sonucunda gerçekleşen en büyük yan etki, hafif düzeyde morarmadır. Ancak birçok hastada kızarıklık, şişlik vb. sorunlar yaşanmaz.

Burun dolgusu işleminden sonra uygulama alanını 4 – 6 saat boyunca darbelerden ve yoğun güneş ışığından korumak yeterlidir. EsteFavor’un uzman ekibi burun dolgusu sonrasında da sizinle güçlü bir iletişim kurmaya devam edecektir.

Burun dolgusu sonrasında dolgular yaklaşık 1 sene içinde vücut tarafından doğal olarak emilir. Bununla birlikte burun dolgusu tekrarlanabilir bir medikal işlemdir. Bu nedenle 9 – 12 ay içinde veya sonrasında hastaların talebine göre yeniden burun dolgusu yapılabilir.

SİZİ ARAYALIM