Kırışıklık tedavisi ile migren tedavisi

Kırışıklık Tedavisi ile Migren Tedavisi

Kadın erkek, genç ya da yaşlı birçok kişi migren hastalığı ile mücadele ediyor. Migren, kişilerin yaşam kalitesini düşürürken rutin işlerin yapılmasını bile engelleyen ağrı atakları oluşturabiliyor. Peki, kırışıklık tedavisi ile hem kırışıklıklarınızdan hem de migrenden kurtulabileceğinizi biliyor musunuz? Bir seans ile kırışıklık ve migren ataklarından kurtulmak için doğru yerdesiniz!

Yaşam standartlarınızı EsteFavor ile yükseltin!

Kronik migren tedavisi çoğu zaman uzun, yıpratıcı ve stresli bir süreç yaşamanıza neden olabilir. EsteFavor’un kırışıklık tedavisi ile migren tedavisi prosedürü ise bir seansta çözüme kavuşmanız için geliştirilmiştir. Gelin, detayları inceleyelim!

Kırışıklık Tedavisi ile Migren Tedavisi Nasıl Yapılır?

Migren birçok kişide şiddetli ve uzun süre geçmeyen baş ağrısı ataklarıyla kendini gösterir. Üstelik çoğu zaman baş ağrısı ataklarına, ışık hassasiyeti ya da mide bulantısı gibi sorunlar da eşlik eder. Migren atağı yaşayan kişiler iş, okul, eğitim ve aile hayatında oldukça zorlanır. Bazı durumlarda depresif ve karamsar ruh hali de görülebilir.

Kırışıklık tedavisi ile migren tedavisi şakak, alın, ense ve boyun bölgesine uygulanır. Mikro uçlu iğneler sayesinde kas kümelerine ulaşılır ve hasta bu süreçte ağrı ya da acı hissetmez. Son derece konforlu bir işlemdir ve FDA tarafından onaylanmıştır.

EsteFavor’un alanında uzman ve deneyimli hekimleri, kişilerin migren atağı sıklığı, şiddeti vb. durumları göz önünde bulundurarak özel bir tedavi planı hazırlar. Bu sayede hastalarımız, işlemden memnun kalırken ağrı ve acı dolu günler son bulur!

Kırışıklık Tedavisi ile Migren Tedavisi Kimlere Uygulanabilir?

Kırışıklık tedavisi ile migren tedavisi kas hastalığı bulunmayan her sağlıklı kişiye uygulanabilir. EsteFavor olarak bizler, hastalarımızın detaylı tıbbi öyküsünü dinleyerek ve gerekli testleri yaparak kesin sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz! Hemen bizimle iletişime geçin ve şiddetli migren ataklarından kurtulmak için randevunuzu oluşturun.

Kırışıklık tedavisi yaklaşık 15 – 20 dakika sürer ve hastalar işlem sonrasında önemli bir ağrı, kızarıklık ya da tahriş yaşamaz. Aynı zamanda hastalar, rutin hayatına aynı şekilde devam edebilir. Birçok kişi öğle arası vakitlerinde bile migrenden kurtulabiliyor.

EsteFavor, uzun süredir kırışıklık tedavisi ile migrene kesin çözüm sunmaktadır. Hastalarımızın olumlu geri dönüşleri ve tavsiyeleriyle birlikte her geçen gün kırışıklık tedavisiyle migren tedavisi olan kişilerin sayısı artış gösteriyor.

Kırışıklık Tedavisi ile Migren Tedavisinin Avantajları Nelerdir?

Migren atakları için çoğu zaman güçlü ağrı kesicilere başvurulur. Ancak uzun süre ilaç kullanmak başta böbrek ve diğer organları etkileyerek sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Dolayısıyla birçok kişi migren ataklarında hafif dozdaki ağrı kesicilere başvururken bazı hastalar ağrı kesicileri kullanmaktan kaçınır.

Migren, kişilerin yaşam konforunu düşüren hastalıklar arasında bulunuyor. Bu bağlamda kırışıklık tedavisi ile migren tedavisi uzun süredir birçok kişinin yaşam konforunu artırmayı başarmıştır. Kırışıklık tedavisi ile migren tedavisinin etkisi yaklaşık 6 ay kadar sürer ve bu süreçte şiddetli migren atakları yaşanmaz.

Kırışıklık tedavisiyle migren tedavisi birçok avantaj sağlıyor:

  • Baş ağrısı kaynaklı uyku, beslenme, odaklanma vb. sorunlar tedavi edilir,
  • Kırışıklık tedavisi ile migren tedavisi yaklaşık 3 – 6. Günler aralığında etkisini göstermeye başlar,
  • Orta ve şiddetli ağrıların sıklığı ve süresi azalır,
  • İşlem öncesinde lokal anestezi uygulanır, dolayısıyla hastalar işlem boyunca rahat hisseder,
  • Gerilim tipi baş ağrılarında etkilidir,
  • Kırışıklık tedavisiyle migren tedavisinin etkileri azaldığında yeniden seans uygulanabilir.

EsteFavor olarak bizler, kırışıklık tedavisiyle migren tedavisi için başvuran hastalarımız için güven, konfor ve sağlıklı bir işlem sunuyoruz! Daha keyifli ve kaliteli bir yaşam için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Kırışıklık Tedavisiyle Migren Tedavisinin Yan Etkileri Neler?

Kırışıklık tedavisiyle migren tedavisi, dünyanın birçok noktasında başarıyla uygulanmakta ve yüksek başarı oranlarıyla dikkat çekmektedir. ABD, Avrupa, Asya vb. birçok noktada en fazla tercih edilen medikal işlemler arasında yer alır. Türkiye’de ise uzun süredir başarıyla uygulanmaktadır.

Kırışıklık tedavisiyle migren tedavisinin herhangi bir yan etkisi yoktur. Bununla birlikte nadiren uygulama bölgesinde hafif düzeyde ağrı veya kızarıklık görülebilir. Ancak her iki sorun da geçicidir ve ortalama 1 – 2 gün içerisinde tamamen kaybolur.

EsteFavor olarak bizler, kırışıklık tedavisiyle migren tedavisinden en iyi sonucu almanız için çalışıyoruz! Bizimle iletişime geçerek alanında uzman hekimlerimizden randevunuzu oluşturabilirsiniz.

SİZİ ARAYALIM