Paris ışıltısı

Paris Işıltısı

Cildinizi beslemek ve beslerken de gençleşmek ister misiniz? Son dönemin en popüler anti-aging yöntemlerinden biri olan Paris Işıltısı, her kadın ve erkeğin arzu ettiği cilt yapısına ulaşmasına yardımcı oluyor! Üstelik anestezi, ağrı ya da acı yok. EsteFavor’un Paris Işıltısı yöntemiyle cildinizi sıkılaştırırken aydınlık bir görünüm kazanmak çok kolay!

İçinizdeki güzelliği keşfedin.

EsteFavor, Paris Işıltısı işleminde cildinizin ihtiyaç duyduğu maddeleri uzman estetisyenleriyle uyguluyor. Size özel genç, aydınlık ve sıkı cilt planını öğrenmek için iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz!

Paris Işıltısı Nedir?

Paris Işıltısı, bir anti-aging terapisidir ve cildin ihtiyaç duyduğu mineral, vitamin ve aminoasitleri sağlar. Bu yöntemde uygulanan enjeksiyon sayesinde cildinizde kapsamlı bir gençleşme ve iyileşme süreci başlar.

Risk, kesi, ameliyat olmadan gençleşmek ister misiniz? Cevabınız evetse, EsteFavor’u arayarak Paris Işıltısı randevunuzu oluşturabilirsiniz!

Paris Işıltısı Nasıl Uygulanır?

Paris Işıltısı, cilde özel bir karışımın enjekte edilmesiyle uygulanır. Karışım, 55 farklı maddeyi içerir ve cilde çok yönlü bir bakım, onarım ve iyileşme sağlar. İçeriğinde bulunan maddeler, cildi onarırken yüzeysel kırışıklık ve çizgilerin giderilmesine yardımcı olur.

Hücre yenileme tedavisi olarak da bilinen Paris Işıltısı, cilt katmanlarını beslemek ve hücre yenilemesini hızlandırmak için uygulanıyor.  İçeriğinde bulunan aktif bileşenler, cildin elastikiyet kazanmasını sağlarken kolajen üretimini de destekliyor. Cilt altı dokusunu çok yönlü saran ve destekleyen Paris Işıltısı ile konforlu bir gençleşme süreci yaşayabilirsiniz.

Paris Işıltısı, son derece basit ve kolay adımlarla gençleşmek için en etkili yöntemdir. Ancak yanlış bir uygulama cilt kusurlarına sebep olabiliyor. EsteFavor ailesi olarak bizler, cildinize ve sağlığınıza verdiğiniz önemin farkındayız.

Paris Işıltısı İçeriğinde Neler Var?

Paris Işıltısı yöntemiyle gençleşen, pürüzsüz bir görünüm kazanan ve sıkılaşan kişilerin sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Cildin daha canlı ve sağlıklı olmasını sağlayan bu uygulama, yaşlanma karşıtı etkisiyle özellikle otuzlu yaşlardan itibaren güçlü bir etki sunuyor.

Paris Işıltısı içeriğinde 55 farklı madde bulunmaktadır, öne çıkan bazı bileşenler:

 • Hyaluronik asit,
 • Koenzim,
 • 12 vitamin,
 • 4 mineral,
 • 2 antioksidan,
 • 24 aminoasit.

Cildin içerden yenilenmesini ve onarılmasını sağlayan Paris Işıltısı, günlük yaşantınızın herhangi bir aralığında uygulanabilir. İş ve sosyal hayatınızdan geri kalmadan gençleşmek istiyorsanız Paris Işıltısı yöntemini tercih edebilirsiniz.

EsteFavor olarak bizler, daha genç ve sağlıklı bir görünüme ulaşmanız için Paris Işıltısı yöntemini uyguluyoruz. Yüksek sterilizasyon altında deneyimli ve güler yüzlü ekibimizin gerçekleştirdiği Paris Işıltısı ile arzu ettiğiniz cilde sahip olabilirsiniz!

Paris Işıltısı Hangi Faydaları Sunuyor?

Kısa sürede hem erkeklerin hem de kadınların ilgisini çeken Paris Işıltısı, son derece kolay bir yöntem olmasına rağmen maksimum etki sunuyor. Paris Işıltısı işleminin sağladığı bazı avantajlar:

 • Cilt bağ dokuları gençleşir ve içerden gelen bir güzellik sunar,
 • Gözenekleri sıkılaştırır,
 • İnce çizgi ve kırışıklıkların giderilmesini sağlar,
 • Kolajen üretimini destekler,
 • Cilde doğal bir aydınlık ve ışıltı verir,
 • Cilt kuruluğunu önler,
 • Nemlilik oranı artar ve mat, solgun görünüm yerini canlı bir görünüme bırakır.

Paris Işıltısı Kaç Seans Uygulanır?

EsteFavor’un tecrübeli hekimleri ve estetisyenleri, cilt analizini gerçekleştirdikten sonra sizin için en ideal Paris Işıltısı seans sayısını ve aralığını belirleyecektir. Paris Işıltısı işleminin seans sayısı cilt analizi, yaş, ihtiyaç duyulan bakım vb. birçok etkene göre farklılık gösteriyor.

Güçlü ve kalıcı sonuçlar için Paris Işıltısı genellikle iki hafta ara ile uygulanır. Birçok kişi için iki seans uygulamak yeterlidir. Aynı zamanda yıl içinde yeniden tekrarlanabilir.

Paris Işıltısı Kimler İçin Uygundur?

Gençleşmek, canlı görünmek ve ince kırışıklıklarından kurtulmak isteyen herkes Paris Işıltısı için uygundur. Özellikle mat, solgun bir cilt görünümüne sahip olan kişilerde daha kısa sürede etki eder. Bununla birlikte yaşlanmanın ilk belirtilerini gören herkes Paris Işıltısı ile etkili ve kolay bir süreci başlatabilir!

Paris Işıltısı işleminden sonra ciddi ve yoğun bir yan etki beklenmez. En fazla görülen yan etki hafif seviyede kızarıklık ve ödem oluşur. Dolayısıyla yoğun bir iş temposuna sahip olan kişiler de Paris Işıltısı yaptırabilir. Her bir seans yaklaşık 30 dakika sürmektedir.

Yüz, boyun, dekolte, el gibi farklı noktalara uygulanan Paris Işıltısı randevunuzu oluşturmak için bizi arayın!

SİZİ ARAYALIM