Safir FUE

Daha hızlı iyileşme süreci ile birlikte doğal ve yoğun saçlara sahip olmak ister misiniz?

Saç ekiminde kullanılan özel metotlardan biri olan Safir FUE, gerçek safir madeninden elde edilen bıçaklar ile saç ekiminde özel bir hizmet sunuyor. Safir madeni ile yapılmış olan bıçaklar, doku üzerinde en az şekilde doku hasarı oluşturmaktadır. Bu özelliği ile Safir FUE saç ekiminde hızlı iyileşme sağlanmaktadır. EsteFavor olarak, alanında uzman ve profesyonel doktorlarımızın yetenekleri ile Safir FUE saç ekiminde başarıyı yüzde 96 – 99 seviyesinde sizlere vadediyoruz.

Safir FUE Saç Ekimi Nedir ve Nasıl Yapılır?

Safir FUE, başarısı kanıtlanmış bir yöntem olmakla birlikte, uluslararası olarak kendini kanıtlayan bir metottur ve klasik FUE yönteminin inovatif bir versiyonudur. Gerçek safir madeni ile oluşturulmuş bıçaklar, Safir FUE yöntemini diğer tekniklerden tamamen ayıran bir özelliktir. Safir FUE, dar alanlara yoğun bir şekilde saç ekimi yaptırmak isteyen bireylerin en çok araştırdığı yöntemlerden biridir. Safir FUE Saç Ekimi, yüzde 45 oranla saç ekimi işlemleri arasında en çok istenen ve tercih edilen bir yöntemdir. En yüksek kalitede gerçek safir bıçaklar ile birlikte hacimli, dolgun, yoğun ve sağlıklı saçlara sahip olmayı, Safir FUE saç ekimi yöntemi ile EsteFavor’da size garanti ediyoruz.

Bu yöntem ile ihtiyacınız olan greftler tek tek toplanmakta ve tek tek ekilmektedir. Greftlerin ekilmesi için açılan kanallar, safir madeninden elde edilmiş çok güçlü ve çok ince bıçaklar sayesinde kafa derisine daha sık şekilde açılabilmektedir. Böylece tutunma oranı yüzde 70 oranında artmaktadır. Safir FUE, birbirine en yakın şekilde kanalların açılmasını sağlar. Dar alanlarda yoğun şekilde greft ekim işlemini sağlayan Safir FUE, safir bıçakların 0.6 – 0.8 mm kalınlığında mikro uclara sahip olması ile saç ekimini kolaylıkla gerçekleştirme özelliğine sahiptir.

Safir FUE Saç Ekimi Aşamaları

Özellikle dar alanlarda yüksek başarıda saç ekimi gerçekleştirmek için Safir FUE kullanılmaktadır. Seyrek alanlarda çok daha yoğun bir görünüm elde etmek ve stilinizi tamamen değiştirmek için Safir FUE Saç Ekimini, EsteFavor ’da en profesyonel şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Safir FUE saç ekiminin temel olarak 4 aşaması bulunmaktadır. Bu aşamalar:

EsteFavor ile iletişime geçen hastalarımız için, uygun bir randevu oluşturulur ve ardından hastamız kliniğimize davet edilir. Uzman doktorlarımız kafa derisi üzerinde incelemeler yapar ve ek olarak gerekli kan testleri kliniğimizde yapılır. Bu kan testlerinin amacı, hastamızda kan yolu ile bulaşma riski olan hastalıkların olup olmadığını kesinleştirmektir. Kan testleri sonucunda, saç ekimine engel olabilecek bir sorun bulunmazsa, saç ekimi işlemlerine devam edilebilir. Saç ekimi yapılacak bölgeye gerekli işaretlemeler yapılır. Greft toplanacak donör bölgesine ve saç ekiminin yapılacağı alana lokal anestezi uygulanır.

Ekimin önünde hiçbir engel olmadığı anlaşıldıktan sonra, EsteFavor’da estetik ve rekonstrüktif uzmanı doktorunuz ekim yapılacak alanı detaylı bir muayene ile inceler. Ekim yapılacak alanların talep ettiğiniz görünüme göre belirlemesi, bu alanların fikir verebilmesi için çizilmesi, çeşitli görüntüleme teknikleri ile son görünümün canlandırılarak size gösterilmesi ve yöntem konusunda son karara varılması bu aşamada gerçekleşir. Doktorunuz, sizin stiliniz, tercihleriniz ve talepleriniz doğrultusunda kişiselleştirilmiş bir ekim planı sunar.

Günümüzde anestezi yöntemi sayesinde ekim işlemlerini yüzde yüz ağrısız gerçekleşebildiğini biliyor muydunuz? Safir FUE ekim işlemlerinde greftlerin ekileceği donor alanına da ekimin gerçekleşeceği açıklık alanlara da lokal anestezi uygulanır ve hastanın maksimum konfor ile süreci atlatması sağlanır. Ekim boyunca hasta hiçbir şekilde acı hissetmez. Özellikle lokal olarak uyguladığımız sedasyonlu anestezik ilaçlar, incecik bir enjektör yardımı ile dokuya en az hasarı vererek gerçekleşiyor. Sedasyon, hastanın ekim boyunca bilincinin açık olmasına ve bu sayede ihtiyaçlarını karşılamasına izin verirken, hiçbir acı hissetmemeyi de mümkün kılıyor. EsteFavor’da  anestezi işlemi yalnızca anestezi uzmanları tarafından gerçekleştirilir. Sağlığınızı önemsiyoruz.

Saç ekimi için hiçbir engel yoksa, uzman doktorlarımız greftlerin toplanması için çalışmalara başlayabilir. Belirlenen donör bölgeden greftler tek tek toplanacaktır. Genellikle greftlerin toplanması için en uygun bölgenin ense kökü olduğu araştırmalar sonucunda kanıtlanmıştır. Bunun sebebi ise, ense kökündeki kılların saç tellerine en yakın yapıda olmasıdır. Saç ekiminin gerçekleştirilmesi için maksimum 7000 adet greft toplanmaktadır. Safir FUE yöntemiyle tıraşlı saç ekimi veya traşsız saç ekimi yapılabilir. Greft toplama sırasında yüksek teknoloji ve tamamen özel medikal araçlar kullanılmaktadır. Bu sayede kafa derisine minimum hasar verilmiş olur ve greftler sağlıklı şekilde toplanır. Toplanan greftler, doku hasarı yaşanmaması ve greftlerin açılacak olan kanallara güçlü şekilde ekilmesi için özel bir solüsyon içerisinde bekletilir.

Greftlerin solüsyon içerisinde bekletilmesi sırasında, uzman doktorunuz saç ekilecek olan alana kanal açma işlemi için hazırlıklara başlayacaktır. Lokal anestezi etkisinde olan kafa derisi üzerine açılacak olan kanalların sayısı, toplanan greftlerin sayısına bağlı kalınarak belirlenmektedir. Safir FUE’nin en temel farklılığı olan gerçek safir madeninden elde edilmiş bıçaklar ile birlikte kanal açma işlemi yapılır. Diğer saç ekimi yöntemleri ile karşılaştırıldığında, daha sık ve daha az doku hasarlı kanallar elde edilir.

Özel ve safir bıçaklar ile kanal açma işlemi tamamlandıktan sonra, greftler teker teker kafa derisine ekilmektedir. Ekilen her bir greft 2 veya 3 kıl köküne sahiptir. Uzman doktorunuzun ekstra dikkati ve profesyonelliği ile birlikte greft ekimi gerçekleştirilir. Stilinizi tamamen değiştirecek dolgun saçlara kalıcı bir şekilde sahip olmanız Safir FUE işlemleri bittikten hemen sonra, iyileşme süreci ile tamamlanacaktır.

Safir FUE yöntemi ile saç ekimi yaklaşık 6 – 7 saat sürmektedir. Bazı durumlarda bu süre uzayabilir. Bu durumun sebebi hastanın saç tellerinin ince olması veya daha çok greft ihtiyacının ortaya çıkması gibi durumlardır. Bu gibi durumlarda saç ekimi iki seans olarak yapılabilir.

Safir FUE Saç Ekim yöntemi, EsteFavor’da en iyi teknoloji kullanılarak ve uzman doktorlarımız ile birlikte büyük profesyonellik kullanılarak uygulanmaktadır.

Yapılacak Olan Anestezinin Etkileri Nedir?

Uygulanacak olan anestezi, EsteFavor’da anestezi uzmanları tarafından yapılmaktadır. Alanında uzman doktorlarımız büyük profesyonellik ile lokal anestezi uygulamaktadırlar. Lokal anestezi için özel sedesyonlu bir ilaç kullanılmaktadır. Saç ekimi sırasında bilinciniz kendi ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kadar açık şekilde olacaktır. Aynı zamanda hiçbir acıyı hissetmeyecek kadar bilince sahip olacaksınız. EsteFavor size acısız ve ağrısız Safir FUE saç ekimini garanti etmektedir.

Safir FUE ve Klasik FUE Arasındaki Farklar

Safir FUE, klasik FUE’nin inovatif halidir. Uluslararası olarak etkinliği tamamen kanıtlanmıştır ve saç ekim yöntemi için kullanılan en yaygın yöntemlerden biridir. Safir FUE yönteminde kullanılan bıçaklar, gerçek safir madeninden üretilmiştir. Klasik FUE yönteminde ise bıçaklar çelik materyaller kullanılarak yapılmıştır. Safir bıçaklar ile çelik materyalden elde edilen bıçaklar incelendiğinde, Safir FUE’de kullanılan safir bıçakların deride bıraktığı hasar daha az olarak gözlemlenmiştir. Bunun sebebi, Safir madeninden üretilen bıçakların tamamen pürüzsüz ve keskin bir yapıya sahip olmasıdır. Diğer bıçaklar kullanılırken körelme riski taşımaktadır. Bu nedenle safir bıçakların kafa derisinde olumsuz etkiler bırakması neredeyse imkansızdır.

Safir FUE ve klasik FUE aynı aşamalardan geçmektedir. Bu aşamalar;

 • saç ekimi hazırlığı,
 • muayene
 • anestezi
 • greftlerin toplanması,
 • kanalların açılması,
 • greftlerin ekilmesidir.

Safir FUE yöntemi klasik FUE’ye göre daha yoğun, daha doğal ve tutunma oranı daha yüksek bir metot olarak tercih edilmektedir. Safir FUE ile açılan kanallarda doku hasarı daha düşüktür. Bunu sağlayan durum, kullanılan safir bıçakların tamamen saç ekime özel olarak üretilmesi ve tam olarak greftlerin kalınlığında kanal açma yeteneğine sahip olmasıdır. Bu sayede bir doku hasarı oluşma ihtimali çok düşüktür. Safir FUE yönteminde safir madeninin kullanılması ise, Klasik FUE’ye göre iyileştirme hızını olumlu yönde etkilemektedir. Safir FUE yöntemi, Klasik FUE ile karşılaştırıldığında, daha sık ve ince kanalların açılmasını, bu sayede greftlerin daha sağlıklı ekilmesini ve sonucunda daha doğal ve yoğun saçların oluşmasını sağlamaktadır. Siz de EsteFavor’da yüksek başarı ile gerçekleştirilen Safir FUE saç ekimi yöntemiyle saçlarınızda stil değişikliği yapabilir, tamamen doğal görünümlü saçlara sahip olabilirsiniz!

Safir FUE Kaç Seans Sürer?

Safir FUE de tıpkı klasik FUE gibi tek seansta tamamlanmak üzere gerçekleştirilmektedir. Yaklaşık altı ya da yedi saat süren bir oturumda hastanın seansa hazır edilmesi, greftlerin toplanması, kanalların açılması ve greftlerin ekilmesi işlemlerinin tamamı gerçekleştirilir. 

Yine de, bazı durumlarda -özellikle hastanın saç telleri çok ince ise ve bu yüzden ekilmesi gereken greftler sayıca arttıysa- işlem ikinci bir seansa sarkabilmektedir. Bunun amacı dokunun ve doktorun gereğinden fazla yorulmasını önlemektir. EsteFavor’da birinci önceliğimiz Safir FUE’yi tek seferde tamamlamak ve sonuçlarını adım adım görmeye başlamaktır. 

Safir FUE Saç Ekimi Sonrasında İyileşme Aşamaları

Safir FUE Saç Ekimi yönteminin diğer tekniklere göre kafa derisinde daha az hasar bırakması, iyileşme sürecini de olumlu yönde etkilemektedir. EsteFavor’da uzman doktorlarımız, yüksek teknolojili araçlarımız ve steril alanda gerçekleştireceğiniz Safir FUE ile saç ekimi size en yüksek oranda tutunma oranı sağlamaktadır. Safir FUE Saç Ekimi sonrasında iyileşme aşamalarını aşağıda detaylı bir şekilde sıraladık. EsteFavor’da olarak bizler, saç ekiminden sonra da size destek olmaya devam edeceğiz.

 1. Saç Ekimi Günü: Saç ekiminin yapıldığı ilk gün, göz çevresinde ve yanaklarda morluk ve şişlik gibi etkiler görülebilir. Yapılan anestezi sebebiyle yorgun hissetmeniz normaldir. Bu durumda dinlenme ihtiyacınız olabilir. Dikkat etmeniz gereken durum ise, dinlenme sırasında ekim yapılan alana doğru uyumamaktır. Dokuların iyileşmesine olumsuz bir etki yaratmamak adına kimyasala maruz kalmamanın yanı sıra iyi bir şekilde dinlenmelisiniz. Bugünden itibaren bağışıklık sisteminize sağlıklı beslenerek katkıda bulunmalı, bu sayede iyileşme süreci için gerekli besinleri almalısınız.
 2. Saç Ekiminden Sonraki İlk Gün: Saç ekiminden sonraki ilk gün içerisinde, yapılan saç ekiminin güçlenmesi ve ekilen greftlerin tutunma şansının artması için ek yöntemler gerekecektir. EsteFavor’da uzman doktorunuz size bir tedavi hakkında bilgi verecek ve işlemi gerçekleştirecektir. Vücudunuzun farklı bölgesinden 5 – 10 ml kadar kan alınmaktadır. Bu kan EsteFavor’daki özel laboratuvarda satrifüj edilerek yoğunlaştırılır ve büyüme bakımından zenginleştirilir. Bu sayede ekstra besleyici özelliğe sahip olan kan, özel bir araç kullanılarak saç ekiminin yapıldığı alana enjekte edilir. Büyüme sayesinde kafa derisi uyarılır ve bu sayede greftlerin daha hızlı şekilde kafa derisi ile uyum sağlaması gerçekleşir. Ek olarak uzama ve iyileşmenin daha hızlı gerçekleşmesini sağlamaktadır.
 3. Saç Ekiminden Sonra İkinci Gün: Bu gün içerisinde sizi EsteFavor’a davet ediyoruz. İlk yıkama işleminiz uzmanlar eşliğinde ilk defa gerçekleştirilir. Saç ekimi yapıldıktan sonra bakım yapılması oldukça önemlidir. Bu sebeple uzman doktorunuz aynı zamanda size yapmanız gereken bakım hakkında detaylı bilgiler verecektir. Bakımın doğru şekilde yapılması uzama ve iyileşme süreçleri için oldukça önemlidir. Bu sebeple ilk yıkama dikkatli, nazik ve bir uzman tarafından doğal ürünlerle yapılmalıdır.
 4. Saç Ekiminden Sonra Üçüncü Gün: Saç ekimi gerçekleştirilen bölgede kırmızı noktacıklar halinde pıhtılar olacaktır ve ek olarak kabuklanmalar görülebilir. Bu durum oldukça doğaldır. Üstelik Safir FUE yöntemi kullanıldığından dolayı bu etkiler diğer yöntemlere göre daha az görülecektir. Birkaç yıkama sonrasında bu etkiler yavaş yavaş temizlenecektir. Bu süreçte sigara ve alkolden uzak durmayı unutmayınız. Bu maddeler saçların iyileşme süreci için olumsuz etkilere sahiptir. Ayrıca doğru beslenmek, doktorunuzun önerdiği takviye vitaminleri almak ve dinlenmek greftlerin büyüme süreci için değer taşımaktadır.
 5. Saç Ekiminden Sonra Dördüncü Gün: Kafa deriniz ve greftlerin bütünleşme süreci devam etmektedir ve iyileşme hızı giderek artmaktadır. Kabuklanmaların arttığını gözlemlemek mümkündür ve bu durum kaşıntıya sebep olabilir. Fakat iyileşme sürecinin doğal yöntemlerle ilerlemesi, greftlerin sağlıklı şekilde iyileşmeye devam etmesi ve derinizin zarar görmemesi adına hiçbir şekilde kaşıma yapmamalısınız. Ayrıca kaşıntıları gidermek adına hiçbir kimyasalı kullanmamalısınız. Doktorunuzun size vereceği merhemi kullanarak kaşınma hissini hafifletebilirsiniz.
 6. Saç Ekiminden Sonra Beşinci Gün: Bu süreçte dinlenmeye devam etmelisiniz. Ek olarak ağır şeyler taşımamalı, ağır spor veya egzersiz yapmamalısınız. Besin değeri yüksek gıdaları tercih etmeyi unutmayınız.
 7. Saç Ekiminden Sonra Altıncı Gün: Altıncı günde kabuklanmalar daha da artacaktır ve daha fazla rahatsızlık hissi olacaktır. Bu günden itibaren durumda saçlarınızı yıkayabilirsiniz. Fakat unutmayınız ki, yıkama işlemini uzmanınızın size önerdiği şekilde yapmalısınız. Biraz pamuk ve su kullanarak, kafa derinize hafif masaj uygulayabilir, bu şekilde hafifçe kabukların temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Kabuklanmaları temizlerken oldukça nazik davranmayı unutmayınız.
 8. Saç Ekiminden Sonra Yedinci ve Onuncu Gün: Bu günler içerisinde iyileşme aynı hızda devam eder. Şok dökülme durumunu yaşamak için çok az bir zaman kalmıştır. Dökülme sebebiyle greftlerin yaklaşık yüzde sekseni dökülse de gerekli beslenme ile bekleme süresinden sonra tüm saçlar kalıcı olarak uzayacaktır.

Safir FUE Saç Ekiminin Aylar İçerisinde Gelişimi

Safir FUE Saç Ekiminden sonra ilk 10 gün önem gerektiren zamanlardır. Uygun bakımı ve beslenmeyi gerçekleştirmeniz, ekilen greftlerin sağlıklı ve güçlü uzaması için büyük önem taşımaktadır. EsteFavor olarak, uzman doktorlarımızın sizi en iyi şekilde yönlendirdiği bu aşamadan sonra güçlü, sağlıklı ve tamamen stil sahibi saçlarınıza kavuşabileceksiniz. İlk 10 günü başarıyla atlattıktan sonra, zaman ilerledikçe saçlarınız asıl görünümüne kavuşacaktır. Bu süreç yaklaşık 12 ay kadar sürmektedir. Bu süreç içerisinde gerçekleşecek aşamaları sizler için sıraladık.

Safir FUE Saç Ekimi işlemi yapıldıktan bir ay sonra, her saç ekiminde deneyimlendiği gibi, ekilen greftler dökülecektir. Buna “şok dökülme” ismi verilmektedir ve tamamen doğal bir durumdur. Bu dökülmenin kalıcı olmadığını hatırlatmakta fayda görüyoruz.

Saç ekimi işleminden yaklaşık 3 – 4 ay sonraki süreçte, geçici olarak dökülen saçlarınızın yerine yeni ve sağlıklı saçlarınız çıkmaya başlayacak ve dökülmenin yarattığı boşluk görünümü dolmaya başlayacaktır. İlerleyen zaman içerisinde yeni saçlarınızın görünürlüğü artacaktır. Bu süreç içerisinde saçlarınızın uzama süreci sağlıklı olarak devam edecektir.

Açıklık bulunan bölgenin kapanmaya başlayacağı dönem bu zamanlarda olacaktır. Bu süreçte saçlar uzama sürecine devam ederek daha uzun görünecektir. Bu sayede yoğun ve gür saç görünümünü elde etmeye başlayacaksınız.

Bir yıllık süreç tamamlandığında, saçlarınızın son haline ulaşmış sayılırsınız. Doğal görünen yoğun saçlarınız, istediğiniz görünümde yenilenmiş olacaktır. Bir yıllık süreç tamamlandıktan yaklaşık 2 – 3 ay sonrasında ise, iyileşme ve uzama süreci tamamen bitmiş olacaktır.

Safir FUE Saç Ekimi Kimlere Yapılmaz?

Safir FUE Saç Ekimi, özellikle dar alanlarda yoğun ve başarılı sonuçları ile bilinmektedir. Seyrek, ince telli saçlara sahip olan bireyler daha yoğun ve gür saçlara sahip olmak için Safir FUE Saç Ekimini tercih etmektedirler. Saç stilini değiştirmek, daha sağlıklı ve yoğun saçlara sahip olmak isteyen bireyler rahatlıkla Safir FUE Saç Ekimini gerçekleştirebilir. Fakat öncesinde yapılan kafa derisi analizinde ve kan testlerinde, saç ekimine engel oluşturabilecek sorunların çıkmaması gerekmektedir. Kan yolu ile bulaşabilecek hastalık sahibi olan bireyler için saç ekiminin yapılması doktorun inisiyatifi üzerine bırakılmıştır. Safir FUE Saç Ekimini gerçekleştirmesi mümkün olmayacak sağlık problemleri yaşayan kişiler aşağıda sıralanmıştır.

 1. Hepatit C hastalığı olan,
 2. HIV – AIDS virüsü görülen,
 3. Psödopelade ve Liken planus hastalığına sahip,
 4. 3 veya daha fazla başarısız saç ekimi gerçekleştirmiş,
 5. Kronik etkileri olan kafa derisi rahatsızlığı olan bireyler, Safir FUE Saç Ekimini gerçekleştirememektedir.

Safir FUE Saç Ekiminin Olumlu Yanları

Safir FUE Saç Ekiminde olan en büyük avantaj gerçek sahir madeni kullanılarak elde edilen bıçaklardır. Bu bıçaklar kafa derisinde en az hasarla saç ekimi işlemini yapabilmektedir. Bu nedenle iyileşme süreci hızlı gerçekleşmektedir. Diğer tekniklerle kıyaslandığında Safir FUE Saç Ekiminin avantajlarını şu şekilde belirtmek mümkündür:

 • Keskin mikro uçlu bıçaklar bu yöntemde kullanıldığı için kafa derisinde daha yoğun ve sık kanal açılmaktadır. Bu daha yoğun sonuçları elde edeceğiniz anlamına gelir.
 • Doğru şekilde kanal açma ile birlikte son derece doğal bir şekilde saç ekimi yaptırmak Safir FUE ile mümkündür. Greftlerin kalınlığı göz önüne alınarak kanallar açılmakta, ekim sırasında gerekli saç ekimi açısı oluşturulmaktadır. Safir FUE bıçakları ile mükemmel şekilde gerçekleştirilmektedir.
 • Safir madeni insan derisinin dokusu için dosttur. Verdiği küçük ve hafif hasarların yanı sıra safir maddesinin deri dokusu üzerinde olumlu etkileri olduğunu söylemek mümkündür.
 • Özel safir bıçakların kullanılması ile birlikte, işlem sonrasında deri üzerinde kesi izi bırakma olasılığı neredeyse hiç yoktur. Keskinliğini kaybetmeyen safir bıçaklar, iz oluşumunu en düşük seviyeye getirmektedir.
 • İyileşme ve uzama süreci diğer yöntemlere göre daha hızlı ve sağlıklı olmaktadır. Safir madeni bu konuda olumlu etkileriyle bilinmektedir.

Safir FUE Saç Ekiminin Olumsuz Yanları

Safir FUE Saç Ekimi yöntemi ile kusursuz sonuçlar sizleri bekliyor! Yapılan saç ekiminin son hali elde edilene kadar, hastalarımızın kliniğimizde yaptırdığı işlemlerin takibini yapmaktayız. Amacımız, gerçekleştirilen saç ekiminin en doğal ve en sağlıklı sonuçları vereceğinden emin olmaktır. Uzman doktorlarımız ile EsteFavor’da en yüksek tutunma oranını garanti ederek saç ekimi gerçekleştirmekteyiz. Yine de, deri yapısına bağlı olarak çok düşük bir ihtimal ile iz kalma olasılığı vardır. Bu durumda profesyonel doktorlar sayesinde, iz görünümü belli olmayacak şekilde gizlenebilir.

Saç ekimi cerrahi bir operasyon olduğu için, saç ekiminin gerçekleştiği gün çok küçük etkilerle karşılaşmak mümkündür. Deri üzerinde kanal açma ve greft ekimi sırasında gerçekleşen operasyon sonrasında kafa derisinin tepki göstermesi gayet doğaldır. Bu etkiler kalıcı olmamakla birlikte oldukça doğaldır. Bu etkiler; kaşıntı, kızarıklık, morarma gibi etkilerdir. Hatırlatmak isteriz ki, safir madeni kullanılarak yapılan Safir FUE yönteminde bu etkileri daha hafif şekilde deneyimlemeniz mümkündür. Saç ekimi sırasında olumsuz durumlarla karşılaşma ihtimalini sıfıra indirmek adına işlemden önce lokal anestezi uygulandığını ve acı hissetmeden işlem yapılacağını belirtmekte fayda görüyoruz.

Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları

Safir FUE Saç Ekimi bazı diğer tekniklere göre pahalı, bazı tekniklere göre daha uygun fiyatta olabilmektedir. Ortalama olarak fiyat – performans açısından en çok tercih edilen yöntemlerden biri Safir FUE’dir. Safir FUE’nin fiyatında değişimler yaratacak başka durumlar da söz konusudur. Örnek olarak, saç ekiminin yapılacağı bölgedeki açıklık ve bu açıklığa bağlı ihtiyaç duyulan greft sayısı fiyatların değişmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Siz de hemen EsteFavor ile iletişime geçin ve bir randevu ayarlayın. Bu sayede merak ettiğiniz her şeyi kiliniğimizde beraber çözelim!

SİZİ ARAYALIM