2024 Saç Ekimi Fiyatları

2024 Saç Ekimi Fiyatları

2024 Saç Ekim Fiyatlari

Yıldan yıla değişen saç ekimi fiyatları, saç ekimi yaptırmak isteyen kişiler tarafından takip edilmektedir. İstanbul, İzmir, Ankara, Batman, Antalya gibi birçok ilde saç ekimi fiyatları değişmektedir. İstanbul, saç ekimi için tipik olarak daha pahalıdır. Klinik kalite ve masrafların çok daha yüksek olması bunun en önemli nedenleridir. Saç ekimi yaptırmak isteyen insanlar internette derinlemesine araştırma yapıyor. Özellikle beş bin greft saç ekimi fiyatı, yedi bin greft saç ekimi fiyatı ve üç bin greft saç ekimi fiyatı gibi aramalar yapmaktadır. Bu alanda Este Favor Saç Ekim Merkezi olarak hastalarımıza ihtiyaç duydukları greft miktarını ekeceğimizi her zaman belirtiyoruz. Bir örnek, bir hastamızın ön hattında küçük bir açıklık var. Bu hastamıza yedi bin veya sekiz bin greft ekme ihtiyacı olmayabilir. Bazı hastalarımızda çok fazla açık alan olduğu için yüksek greft ekimi yapıyoruz. Sonuç olarak, önce bir hastanın saç analizi yapılır ve bu analizin ardından hastanın ne kadar greft gerektirdiği belirlenir. Greft ihtiyacına göre saç ekimi yapılır.

2024 Saç ekim fiyatlari ortalama 30.000 TL’den başlayarak 80.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

2024 sac ekim fiyatlari

2024 İstanbul Saç Ekim Fiyatları Ne Kadar?

Saç ekimi fiyatlarını etkileyen en önemli faktörler arasında alınan hizmetin kalitesi, greft sayısının çokluğu, açık alanın çokluğu ve hastanın daha fazla istediği hizmetler yer alır. Ayrıca saç ekiminin yapılacağı ilin yaşam koşulları da ek bir gerekçe olabilir. Sonuç olarak, saç ekimi fiyatını ve kaç greft ekiminin gerekli olduğunu öğrenmek istiyorsanız, öncelikle bir saç analizi yaptırmalısınız. Saç uzmanlarımız saçlarınızı inceledikten ve ne kadar grefte ihtiyacınız olduğunu ve alacağınız hizmeti de hesaba katarak bir fiyat çıkaracaktır. Saç ekimi fiyatını belirlemek için saç analizi gereklidir ve her hastanın ek istekleri farklı olduğundan, her hastaya aynı fiyat verilmez. Fue saç ekimi yaptırmak isteyebilirsiniz, ancak kök hücreli fue saç ekimi yaptırmak isteyen başka bir hasta olabilir.

2024 sac ekim fiyatlari

EsteFavor ile Güçlü, Kalıcı ve Doğal Saç Ekimi Ulaşılabilir Fiyatlarla Mümkün!

Saç ekimi yaptırmak isteyen bireylerin en çok merak ettiği konulardan biri de saç ekimi fiyatlarıdır. Saç ekimi fiyatları değişkenlik göstermektedir. İlk olarak fiyat bilgisinin oluşturulması için muayene olmak gerekmektedir. Fiyatların değişkenlik göstermesi ile alakalı bilgilendirmeler aşağıda verilmiştir. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayın ve muayene olmak için randevu oluşturun.

ay ay saç ekimi süreci nasıl ilerler, okumak için tıklayın…

Saç Ekimi Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Birçok faktör saç ekimi fiyatları üzerinde etkiye sahip olmaktadır.

  • Saç ekimi fiyatlarının değişmesi ilk olarak klinik seçimine bağlıdır. Her klinik içerisinde başka fiyatlandırma yapabilmektedir.
  • Klinik içerisinde çalışan doktorların alanında uzman olması ve yetenekli bir ekibin bulunması, fiyatlandırmayı etkileyen önemli faktörlerden biridir.
  • Klinik içerisinde kullanılan teknolojik araçların kalitesi de bu fiyatlandırmayı arttırabilir.
  • Bütün bunlardan sonra, saç ekimini yaptıracağınız yöntem de saç ekimi fiyatına etki göstermektedir.
  • Saç ekimi yöntemleri birbirinden farklı fiyatlandırmaya sahiptir.
  • Yapılacak olan muayenede sırasında açıklık bulunan alan kontrol edilecek ve saç ekimi için gerekli olan greft sayısı belirlenecektir.
  • Greft sayısının az veya fazla olması durumunda, saç ekimi fiyatı değişmektedir. Ekilecek greft sayısı arttıkça, saç ekimi fiyatı da artmaktadır.

SİZİ ARAYALIM