Saç Ekimi Fiyatları

You are here:

EsteFavor ile Güçlü, Kalıcı ve Doğal Saç Ekimi Ulaşılabilir Fiyatlarla Mümkün!

Saç ekimi yaptırmak isteyen bireylerin en çok merak ettiği konulardan biri de saç ekimi fiyatlarıdır. Saç ekimi fiyatları değişkenlik göstermektedir. İlk olarak fiyat bilgisinin oluşturulması için muayene olmak gerekmektedir. Fiyatların değişkenlik göstermesi ile alakalı bilgilendirmeler aşağıda verilmiştir. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayın ve muayene olmak için randevu oluşturun.

Saç Ekimi Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Birçok faktör saç ekimi fiyatları üzerinde etkiye sahip olmaktadır.

  • Saç ekimi fiyatlarının değişmesi ilk olarak klinik seçimine bağlıdır. Her klinik içerisinde başka fiyatlandırma yapabilmektedir.
  • Klinik içerisinde çalışan doktorların alanında uzman olması ve yetenekli bir ekibin bulunması, fiyatlandırmayı etkileyen önemli faktörlerden biridir.
  • Klinik içerisinde kullanılan teknolojik araçların kalitesi de bu fiyatlandırmayı arttırabilir.
  • Bütün bunlardan sonra, saç ekimini yaptıracağınız yöntem de saç ekimi fiyatına etki göstermektedir.
  • Saç ekimi yöntemleri birbirinden farklı fiyatlandırmaya sahiptir.
  • Yapılacak olan muayenede sırasında açıklık bulunan alan kontrol edilecek ve saç ekimi için gerekli olan greft sayısı belirlenecektir.
  • Greft sayısının az veya fazla olması durumunda, saç ekimi fiyatı değişmektedir. Ekilecek greft sayısı arttıkça, saç ekimi fiyatı da artmaktadır.

Safir FUE saç ekiminde kullanılan bıçaklar saç ekimi amacıyla gerçek safir maddesinden üretilmiştir. Bu kullanılan safir madde, saç ekimi işlem sırasında deri üzerindeki doku hasarlarını en aza indirmeyi sağlıyor. Bu sayede birçok bireyin tercih ettiği yöntemlerden biri Safir FUE olarak bilinmektedir. Bu özelliklere sahip olan Safir FUE saç ekiminin fiyatlarının klasik yöntemlere göre daha maliyetli olduğu söylenebilir. Saç ekiminin yapılacağı açıklık bölge kontrol edildikten sonra ihtiyaç duyulan greftlerin sayısı belirlenmektedir. Greft sayısı da ek olarak bu fiyatlandırmada değişikliklere sebep olmaktadır. Genel fiyatlandırma için ise ortalama olarak 4.500 – 7.000 TL arasında bir fiyat verilmektedir. Her müşteri için bu fiyat değişebilir.

Bu yöntem kullanılırken, saç ekimindeki aşamalardan biri ek olarak yapılmamaktadır. Kanal açma işlemi, diğer bütün yöntemlerde ayrı bir aşama iken, DHI Choi yönteminde kanal açma ve greft ekme işlemi aynı anda ve tek tek ekilerek yapılmaktadır. Bu durumda saç ekim işlemi daha uzun ve yetenek isteyen bir işlem haline gelir. Bu durum fiyatlandırmadaki en önemli etkenlerden biridir. DHI yöntemi, diğer yöntemlere göre daha maliyetlidir. Ek olarak bu yöntemde Implanter Pen kullanılmaktadır ve bu özel kalem fiyatlandırmadaki özel durumlardan biridir. Gerekli olan greft sayısı da işlemin fiyatında değişiklik yaratabilir. DHI Choi saç ekimi için bilinen genel fiyatlandırma yapmak zor olmaktadır çünkü kişiden kişiye değişen fiyatlar bulunmaktadır. En doğru fiyat bilgilendirmesi için kliniğimizle iletişime geçin ve muayene olmak için randevu alın.

Kadınlarda saç ekimi işlemi için fiyatlandırmalar bazı faktörlere göre değişmektedir. Çoğu kadın saç ekimi işlemi sırasında saçlarının kazınmasını istememektedir. Tıraşsız saç ekimi ismindeki bu yöntem ile yapılan saç ekimleri daha maliyetli olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanılacak olan saç ekim yöntemi de fiyatlandırma konusunda değişkenlik yaratan önemli faktörlerden biridir. Hastaların muayene sırasında gerek duyulan greft sayısının belirlenmesi ile fiyatlandırma genel şeklini almaktadır. Bu nedenle kişiden kişiye değişiklik gösteren fiyatlar söz konusudur. Kliniğimizin her saç ekiminde yaptığı gibi kişiselleştirilmiş plan ile fiyatlandırma için net bir bilgi verilebilir. Genel olarak fiyatlandırma 8.000 – 14.000 TL arasındadır. Daha detaylı bilgilendirme için kliniğimizle iletişime geçin ve hemen bir randevu oluşturun.

Sakal ve bıyık ekimi erkeklerin son zamanlarda çok fazla talep ettiği ekim işlemlerinden biridir. Dar alanlarda yapılacak olan bu ekimler için greft sayısı daha az olmaktadır. Greft sayısının az olması fiyatlandırmanın daha az olmasını sağlamaktadır. Hastaların istediği yoğun görünüm için greft sayısı değişebilmektedir. Fakat ortalama olarak maksimum 2500 greft yeterli olabilmektedir. Bu durumda fiyatlandırma tekrardan değişiklik göstermektedir. Sakal ve bıyık ekimi için kullanılacak yöntemin seçiminde de fiyat değişebilmektedir. Her hastamıza uyguladığımız gibi, sakal ve bıyık ekiminde de kişiselleştirilmiş plan oluşturmaktayız. Bu nedenle her hasta için farklı fiyatlandırma oluşmaktadır. Gerekli fiyat bilgilendirmesi alabilmek için kliniğimizle iletişime geçip randevu alarak muayene olmanız gerekmektedir.

Kaş ekimi yüz bölgesinin en belirgin bölgesinde yapılmaktadır ve bu nedenle büyük önem taşımaktadır. Kaş bölgesi dar ve küçük bir alan olduğundan dolayı kullanılacak greft sayısı azdır. Greft sayısının belirlenmesi için açıklık alanlar ve hastanın istediği model göz önüne alınır. Bu nedenle bu faktörler fiyatlandırmayı etkileyen önemli faktörlerden biri olmaktadır. Genel olarak greft sayısı 400 ve 700 arasında değişmektedir. Aynı zamanda kaş ekimi için kullanılacak ekim yöntemi de fiyatlandırma üzerinde önemli değişimler oluşturabilir. Hastaların istekleri ve açıklık alanları farklı olduğundan, kişiselleştirilmiş planlama kaş ekiminde de oluşturulmaktadır. Bu nedenle her hastamız için fiyat farklıdır. Kendi kişisel planınızı oluşturmak ve net fiyat bilgisi almak için EsteFavor ile iletişime geçin.